O nas

Nasza historia!

Jesteśmy firmą rodzinną. Rozpoczęliśmy działalność w 1993 r. Początkowo zatrudnialiśmy kilku pracowników, pracując według tradycyjnych receptur. Bardzo szybko nasze wyroby zostały docenione przez klientów, a szczególny rozgłos zyskał nasz chleb pszenny wyrabiany na naturalnym zakwasie.

W miarę upływu lat i zdobywanego doświadczenia rozpoczęliśmy również produkcję wyrobów cukierniczych. Jednak mimo ciągłego rozwoju i coraz bogatszej oferty ciągle jesteśmy piekarnią rzemieślniczą opartą o tradycyjne metody i receptury. W naszych wyrobach nie znajdziesz polepszaczy i konserwantów.

Produkujemy szeroki asortyment różnorodnych wyrobów piekarniczo-cukierniczych według tradycyjnych receptur przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i technologii. Do produkcji używamy naturalnych składników w wyrobach cukierniczych, jak również naturalnych zakwasów i zaczynów drożdżowych przy produkcji wyrobów piekarniczych. Nasze wypieki cechuje doskonały wygląd oraz smak, które zawdzięczamy własnym tradycyjnym recepturom oraz doświadczeniu naszych piekarzy i cukierników.

Nasza piekarnia powstała dzięki pasji i tę pasję pielęgnujemy od ponad 25 lat.

KORZYŚĆ 1

Świeże, regionalne składniki, oryginalne receptury, talent cukierniczy i pasja sprawiania słodkich i niespodziewanych przyjemności - to wszystko sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe.

KORZYŚĆ 2

Doręczymy zamówione słodkości pod każdy wskazany adres na obszarze Katowic i okolic. Zamówione torty, ciasta i inne przepyszne produkty są zawsze świeże i smaczne.

KORZYŚĆ 3

Gwarancja jakości doręczanych tortów-prezentów jest dla nas najważniejszą cechą charakteryzującą naszą działalność.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie,więc jeśli masz swój pomysł, projekt, lub
wizję idealnego prezentu, to napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszelkie pytania i
doradzimy przy wyborze tortu.